COST CALCULATOR

Use our form to estimate the initial cost of renovation or installation.

REQUEST A QUOTE
Download Brochures
Download BrochureDownload Summary

MONTAJ HİZMETİ

Güvenlik Ağı Montajı yapan Firmamız TS EN 1263-1 :2015 B2 Class sertifikasına sahip güvenlik ağı Sistemlerinin kurulumlarını IRATA ve MEB Yüksekte Çalışma sertifikalı personelleri ile gerçekleştirmektedir. Güvenlik Ağı montajı İstanbul Ankara, İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye’de TS EN 1263-2 standardına göre yapmakta ve ilgili montajla ilgili kurulum sertifikası vermektedir.

NELER YAPILIR

1 Aksi gerekmedikçe güvenlik ağı uygulama çizimi esas alınarak montaj yapılır.
2 Kurulum TS EN 1263-2 Standartlarına göre gerçekleştirilir.
3 Standartlara uygunluğu belirten kurulum raporu ve TSE Belgeleri verilir.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

Firmamız sektörde 10 Yılı aşkın bir süredir, başta güvenlik ağı sistemleri olmak üzere, düşme önleyici sistemler ile sektörün öncü firmasıdır. Sektörde her türlü standartların oluşturulması ve uygulanması konusunda çalışmalarını titizlikle yürüterek öncü olmanın sorumluluğunu taşımaktadır. Zagun ürünlerini Türkiye’nin her yerine satarak istekler doğrultusunda teknik kadrosu ile yer gözetmeksizin montajını gerçekleştirmektedir. Ayrıca Zagun Türkiyenin bir uluslararası markası olarak ürünlerini Yurt dışı pazarlara da ulaştırmaktadır.

MERAK EDİLENLER

  • TSE Belgesi neden gereklidir?

    İnsan düşmesini engelleyen güvenlik ağları standardı TS EN 1263-1, kurulum standardı TS EN 1263-2’dir. Güvenlik ağlarının bu standartlarda ve TSE belgeli olması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından zorunlu kılınmıştır.

  • Güvenlik ağı uygulamasının tamamlanması ne kadar sürer?

    Uygulama süresi proje büyüklüğü ve şartlara göre değişim göstermektedir. Bu konuda teklif aşamasında müşterilere bilgi verilmektedir.

© Copyright 2019 İş Güvenlik Ağı by Zagun
Call Now Button