ONUR BİLGİNDESTEK ve MONTAJ YÖNETİCİSİ

GENEL BİLGİLER

İsim: ONUR BİLGİN
Doğum günü: 9 Ocak 1984
Adres: İstanbul
Mail: [email protected]
Telefon: 0542 620 40 61

PROFİL

Firma montaj işlerinin kârlı ve sürdürülebilir büyümeyi sağlayacak şekilde yürütülmesinden sorumlu olmak. Montaj çalışanlarına gerekli talimatları vermek ve bunları denetlemek. Genel iş akışını organize etmek. Çalışanların kendilerine atanan görevleri anlamalarını sağlamak. Çalışan verimliliğini izlemek ve yapıcı geri bildirimde bulunmak ya da koçluk sağlamak. Zaman işleyişini organize etmek ve personel bilgilerini kayıt altına almak. Üst yönetimden çalışanlara bilgi aktarmak ve çalışan talep ya da şikayetlerini yönetime iletmek. Performans raporları hazırlamak ve ilgili birimlere iletmek. Çalışan performansına göre prim vermek. Yeni çalışanları işe almak ve eğitmek. Mevzuata ve şirket politikalarına bağlı kalınmasını sağlamak. Gerek duyulduğu takdirde disiplin işlemlerini gerçekleştirmek.

SERTİFİKALAR / BELGELER

YÜKSEKTE ÇALIŞMA EĞİTİMİTÜRGİŞLER

29-30 Temmuz 2019 tarihlerinde Yüksekte Çalışma Eğitimine katılarak bu belgeyi almıştır. Belge geçerlilik süresi 1 yıldır.

TEMEL İŞ SAĞLIĞI ve EĞİTİMİÖNCE İNSAN OSGB

16 saatlik örgün Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimine katılarak bu belgeyi almaya almıştır. Belge geçerlilik süresi 1 yıldır.

HAYAT BOYU ÖĞRENME KURS BİTİRME BELGESİMEB

02 Mayıs – 06 Mayıs 2017 tarihleri arasında düzenlenen 40 saatlik Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Yüksekte Çalışanların Eğitimi programını tamamlayarak bu belgeyi almıştır.

HAYAT BOYU ÖĞRENME KURS BİTİRME BELGESİMEB

18 Temmuz – 06 Ağustos 2017 tarihleri arasında düzenlenen 163 saatlik Bilgisayar İşletmenliği (operatörlüğü) programını tamamlayarak bu belgeyi almıştır.

© Copyright 2019 İş Güvenlik Ağı by Zagun
Call Now Button